- COUGAR GAMING

Цена
€84 89 / 166 03 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Modular Power Supply | Yes |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 91% |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| +12V | 83.3 A (999.6 W) |
| -12V | 0.4 A (4.8 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 9 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| Външен цвят | Черен |
| 24 пинов конектор | 1 |
| Номинален Входящ Ток | 15 A |
| Сертификати | CB/CCC/FCC/TUV/cTUVus/EAC/CE |
| Box Length (mm) | 580 mm |
| Box Width (mm) | 350 mm |
| Power Device Type | Power Supply |
| Box Height (mm) | 245 mm |
| Power Device Location | Internal |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Pack Length (mm) | 316 mm |
| Maximum Output Power | 1000 W |
| Pack Width (mm) | 220 mm |
| Средно време между повреди | 100000 |
| Pack Height (mm) | 107 mm |
| 24-pin Main Connector | 1 |
| 4-pin Peripheral Power Connector | 3 |
| S-ATA Connector | 9 |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| External Color | Black |
| Номинално тегло | 2.25 кг |
| Depth (mm) | 150 mm |
| Height (mm) | 86 mm |
| Width (mm) | 150 mm |
| Nominal Weight | 2.25 kg |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Rated Input Current | 15 A |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Package Type | Retail |
| Input Power Connectors Type | IEC-320 C14 |
| EAN Code | 4710483779978 |
| Built-in Devices | Power Button |
| Certifications | CB/CCC/FCC/TUV/cTUVus/EAC/CE |
| Mean Time Between Failures | 100000 |
| Тегло | 3.45кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1000 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-pin (12VHPWR) |
| PCIe захранващи конектори | 3x 6+2-pin |
| Размер на вентилатора | 140 |
| SATA конектори (count) | 9 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-pin |
| Zero RPM режим | Не |
| Дължина (mm) | 150 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.45кг |
Захранване COUGAR GR 1000W 80 PLUS Gold Напълно Модулно ATX 3.1
Осигурете си безкомпромисна мощност и ефективност със захранващия блок COUGAR GR 1000W. Проектиран да отговаря на взискателните стандарти ATX 3.1 и PCIe 5.1, този напълно модулен PSU осигурява стабилна и надеждна работа за най-новите високопроизводителни видеокарти и многоядрени процесори. Сертификацията 80 PLUS Gold гарантира превъзходна енергийна ефективност, намалявайки разходите за електричество и генерирането на топлина.
Ключови Предимства
- Готовност за ATX 3.1 и PCIe 5.1 — Проектиран с вграден 12V-2X6 конектор, той напълно поддържа графични карти от следващо поколение с истински 200% динамични изходни пикове на мощност.
- 80 PLUS Gold Сертифицирана Ефективност — Достигнете до 91% ефективност, минимизирайки загубата на енергия и намалявайки сметките си за електричество.
- Напълно Модулен Дизайн — Свържете само кабелите, от които се нуждаете, за по-изчистена система, подобрен въздушен поток и по-лесно управление на кабелите.
- Тихо и Издръжливо Охлаждане — 140-милиметров вентилатор с хидродинамичен лагер (FDB) осигурява отлично охлаждане със забележително тиха работа и удължен живот.
- Първокласни Японски Кондензатори — Изграден със 100% прецизни японски кондензатори, гарантиращи изключителна дълготрайност на компонентите и стабилност на напрежението.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000W |
| Сертификат за Ефективност | 80 PLUS Gold |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 12V-2X6 (12+4-pin), 3x 6+2-pin |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-pin |
| SATA конектори | 9 |
| Размер на вентилатора | 140mm |
| Тип лагер на вентилатора | Хидродинамичен лагер (FDB) |
| Размери (Д x Ш x В) | 150 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване COUGAR GR 1000
- Комплект модулни кабели
- Захранващ кабел
- Монтажни винтове
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













